PANTERMAX® MMA195LCD invertorová svářečka MMA/TIG SET 4

Kód: PMMMA195LCD_S04
Neohodnoceno
3 899 Kč –33 %
1717746540PMMMA195 S04 bl
3 899 Kč –33 % 2 574 Kč 2 127,27 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Servisní podpora
Jsme ryze Česká společnost
plně profesionální odborná servisní a technická podpora po celé ČR
ověřeno zákazníky
30 let na trhu
vývoj, inovativní řešení a zkušenosti již od roku 1995

Detailní popis produktu

Svařování už nikdy nebude komplikované nebo nákladné. Se svářečkou, která má intuitivní LCD, můžete snadno a rychle přepínat mezi režimy a nastaveními, takže každý, i úplný začátečník může začít svařovat s přehledem. Navíc se servisním zázemím v ČR. Přineste si do svého života kreativitu, sebevědomí a schopnost tvořit. Svařování kolem domu nebo na zahradě nikdy nebylo snazší – rozšiřte své možnosti a realizujte své sny!

SET OBSAHUJE:

  • Samostmívací kukla PANTERMAX®1000
  • Elektrody bazické pr.2,5mm x 300mm, 2,5kg
  • 1,5m kabel s držákem elektrod
  • 1,5m kabel se zemnící svorkou
  • Ocelový kartáč v hodnotě
  • Manuál
  • Záruční list

TIGOVÝ HOŘÁK NENÍ SOUČÁSTI SETU JE TŘEBA OBJEDNAT ZVLÁŠŤ https://www.pantermax.cz/TIG-Horak-SR17V-4m-10-25-mm-s-ventilkem-d107.htm

Vlastnosti:

  • MMA/LiftTIG (bajonety 10-25)
  • IGBT invertor (vysoká efektivita, nízká spotřeba)
  • Vysoký zatěžovatel
  • Nízká hmotnost
  • Svařování nelegovaných ocelí, nízko legovaných ocelí a slitin ocelí.

MMA

  • Elektrody v průměru 2,0mm, 2,5mm 3,2mm
  • HOT START
  • ARC FORCE (0-20A)
  • ANTI STICK
  • VRD (zap./vyp.)
  • Tepelná pojistka
  • Automatická kontrola nadpětí/nadproudu.

 

PANTERMAX® MMA195LCD invertorová svářečka se používá pro ruční svařování stejnosměrným proudem konstrukčních ocelí obalenými elektrodami (metoda MMA). Umožňuje také svařování LiftTIG. Jedná se o invertorové zařízení vyrobené z technologicky nejvyspělejších komponentů, disponující technologií IGBT. Zdroj je vybaven nastavitelnými funkcemi ARC FORCE a automatickou funkcí ANTI STICK a HOT START. Má také funkci VRD s možností vypnutí.

POZOR
Již nemusíte kupovat svářečku v hobbymarketu/supermarketu. Zde nabízíme profesionální zařízení, s vysokým výkonem a vysokým zatěžovatelem za stejnou cenu.
A v čem vězí ten rozdíl? Je to v průměrné dosahované marži mezi námi a supermarketem, supermarket nebude pracovat s marží 10%, 20% ani 30% ale s maržemi v rozsahu 80-100%. Tedy vemte cenu zařízení ze supermarketu, odečtěte 21% DPH, rozdělte cenu na půl a představte si, že za tuto cenu musel ještě čínský výrobce vydělat svojí marži (kolik a jak kvalitních komponentů může takové zařízení obsahovat? – kde má být měd je hliník, kde má být solidní polovodič je levná náhrada, kde májí být ochranné obvody nejsou atd.apod.)

Parametr/Model

PANTERMAX® MMA195LCD

Síťové napětí

~230V - (50/60Hz)

Příkon

4,7kVA

 

MMA

TIG

Primární proud Imax (A)

26

26

Fázový proud I1eff (A)

20,1

20,1

Jištění (jistič motorový pomalý, charakteristika D)

16A

Rozsah svařovacího proudu (A)

20-140

Max. napětí na prázdno (V)

68

Zatěžovatel(40℃,10 minut)

60%  140A 
100% 93A

60%  140A 
100%   108A

ARC FORCE

0 – 10

 

HOT START

0 – 10

 

ANTI STICK

zap./vyp.

 

VRD

zap./vyp.

 

Třída krytí

IP21

Třída izolace

S

Rozměry d x š x v (mm)

219 x 90 x 130

Hmotnost(Kg)

4

Doplňkové parametry

Kategorie: Svařečky MMA
Hmotnost: 4 kg
EAN: 0796554470023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola